May 24, 2018, 07:59:27 pm
Welcome, Guest. Please login or register.
143091 Posts in 17210 Topics- by 29409 Members - Latest Member: kiko11123
Pages: 1 [2]
  Print  
Author Topic: The bulgarian Toptrick  (Read 5758 times)
Full Member
View Profile
« Reply #15 on: October 11, 2011, 03:01:31 pm »

Az ne razbrah samo zashto nalaziha vsichki vednaga da hatevat, ama tva e druga tema. Cool story brah lekichko ne razbiram za kakvo e toq Facepalm ama vse pak 'what the heck' kakto kazvat.

/agree

Off-topic: Крес , наистина не си ми интересен. Не мога да разбера защо винаги си в темите ми? Не ме карай да показвам неща на които си личи кой е дете и кой не Tongue , но както казах не си ми интересен, просто не ми се занимава с ограничени хора.

Ако не ти бях интересен, нямаше и даже да се трудиш да го напишеш тука.
А пък ако дойдем, защо ПАК съм в темата ти.. няма нищо общо с тебе, просто не мога да се спра, когато видя такива тъпотии.
LOL Пиша го,защото става доста досадно наистина. Слад като не ти харесва моят хумор (бля бля) просто не коментирай, толкова ли е трудно ? Хмм?  Или може би обсебен ? Кой сега е детето !?
Hero Member
We do not forgive, we do not forget. Expect us!
View Profile
« Reply #16 on: October 11, 2011, 03:53:44 pm »

Az ne razbrah samo zashto nalaziha vsichki vednaga da hatevat, ama tva e druga tema. Cool story brah lekichko ne razbiram za kakvo e toq Facepalm ama vse pak 'what the heck' kakto kazvat.

/agree

Off-topic: Крес , наистина не си ми интересен. Не мога да разбера защо винаги си в темите ми? Не ме карай да показвам неща на които си личи кой е дете и кой не Tongue , но както казах не си ми интересен, просто не ми се занимава с ограничени хора.

А пък ако дойдем, защо ПАК съм в темата ти.. няма нищо общо с тебе, просто не мога да се спра, когато видя такива тъпотии.
LOL Пиша го,защото става доста досадно наистина. Слад като не ти харесва моят хумор (бля бля) просто не коментирай, толкова ли е трудно ? Хмм?  Или може би обсебен ? Кой сега е детето !?

"просто не мога да се спра, когато видя такива тъпотии" - nuff' said.

Good, better, best, never let it rest, until your good is better, and your better is Kres!
Newbie
*
View Profile Email
« Reply #17 on: October 11, 2011, 04:41:16 pm »

Милионерче , не си подиграваи ти , брцни си во џебот, даваи даваи, бркни по длабоко.
Full Member
View Profile
« Reply #18 on: October 11, 2011, 05:38:22 pm »

/agree

"просто не мога да се спра, когато видя такива тъпотии" - nuff' said.

Чувал ли си за клиники за психично болни,наричани още- психиатрии.
Pages: 1 [2]
  Print  

Jump to: